Teknoloji

Vampire: The Masquerade – Swansong Steam’e Geldi: %40 İndirim!

 
Big Bad Wolf tarafından geliştirilen ve bugün Nacon tarafından Steam üzerinden PC için piyasaya sürülen tek oyunculu aksiyon-macera rol yapma oyunu Vampire: The Masquerade – Swansong şu anda yüzde 40 indirimle sunuluyor. Daha önce PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One ve Epic Games Store üzerinden PC için yayınlanan oyun şimdi Steam’de.
 
Swansong artık Steam platformunda mevcut
 
 
 
3 vampir olarak oynadığınız ve güçlerinizi akıllıca kullanmanız gereken Vampire: The Masquerade – Swansong geçen yıl çıkmıştı. Oyunda oyuncular çeşitli seçimler yapabiliyor ve seçimler Boston’ın kaderini belirliyor. İnsanlar ve yaratıklar arasında denge kurmamız gereken oyun şu anda Steam’de yüzde 40 indirimli. Steam’de 255,00 TL’den satışa çıkan oyun Epic Games’te 107,40 TL’den indirimli olarak sunuluyor.
 
Popüler rol yapma oyunu Vampire: The Masquerade – Swansong’dan yola çıkarak alanında uzman kişiler tarafından geliştirilen her seçim, üç ana karakterin ve Boston House’un kaderini belirliyor. Tek kişilik hikaye odaklı bir rol yapma oyunu olan yapımda çeşitli araştırmalar yapıp birçok karakterle etkileşime girebiliyoruz.

haberlice.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu